Zgłoszeń:
1

Programista UE4/C++

dla VR VISIO Games (Gdynia)

Praca stała Programowanie

Studio VR VISIO Games z siedzibą w Gdyni poszukuje:

PROGRAMISTY UNREAL ENGINE

WANTED

Zakres obowiązków:

  • Implementacja mechanik gry w środowisku UE4 zgodnie z dokumentacją i wizją designera.
  • Wspieranie innych członków zespołu ekspertyzą w temacie realizowanych zadań.

Oczekiwania:

  • Umiejętność programowania w środowisku Unreal Engine 4 - Blueprints / C++.
  • Znajomość systemu kontroli wersji git.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Tworzenie czytelnych i elastycznych rozwiązań.

Mile widziane:

  • Pasja do tworzenia gier.
  • Umiejętność podwójnego skoku (nie wymagana, ale chcielibyśmy to zobaczyć :-) ).
  • Znajomość metodyki Scrum.
  • Znajomość i stosowanie SOLID.
  • Doświadczenie w pracy z VR.
  • Kreatywność.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami dziedziny AR i VR, dostęp do specjalistycznego sprzętu.
  • Pracę w sympatycznym zespole pełnym programistycznego humoru (staramy się).
  • Możliwość wzięcia udziału w kreatywnym procesie powstawania gry i wpłynięciu na jej finalny kształt. Zależy nam na tym, żeby każdy członek zespołu poczuł, że jest to też “jego” gra, a nie z góry narzucony produkt do wykonania.
  • Innowacyjne projekty, stosowanie rozwiązań nowych na skalę globalną.
  • Stałe zatrudnienie (full time)
  • Wynagrodzenie zależny od umiejętności i doświadczenia, z możliwością szybkich podwyżek.

Więcej szczegółów:

Na tym stanowisku będziesz pomagał w rozwoju naszej gry VR FPS - Zero Killed

0K

Zgłoszenia wysyłać na mail, w temacie umieszaczając "Rekrutacja":
office@vrvisio.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883 ze zm.). ”

Zobacz więcej ofert dla VR VISIO Games

Data publikacji: 2017-10-10

Liczba zgłoszeń: 1

Ofertę obejrzano: 158 razy

Maksymalny rozmiar 5 MB
Human check