Praca w branży gier

Researcher (praca na pół etatu)

dla CD PROJEKT RED w Kraków

Praca stała Inne

WIZJA

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Dołącz do naszego zespołu rekrutacji i przekonaj się jak rekrutujemy najlepszych twórców gier na świecie. Jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim, a przy tym świetnie wszystko ogarniasz i potrafisz działać niestandardowo – chcemy Cię poznać.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Chcemy Ci powierzyć zadania związane ze wsparciem zespołu rekruterów w codziennych zadaniach. Będzie to przede wszystkim poszukiwanie i kontaktowanie potencjalnych kandydatów oraz bieżąca współpraca z osobami pozostającymi w naszych procesach rekrutacyjnych.
  • Codzienne wsparcie rekruterów w prowadzonych projektach.
  • Identyfikowanie oraz pozyskiwanie potencjalnych kandydatów za pomocą odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie komunikacji z kandydatami, umawianie spotkań, zarządzanie kalendarzami spotkań osób zaangażowanych w proces rekrutacji.
  • Przygotowywanie i przekazywanie do publikacji ogłoszeń o pracę.
  • Inne bieżące zadania.

OCZEKIWANIA

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny ze względu na międzynarodowe środowisko pracy.
  • Dyspozycyjności około 20 h/tygodniowo.
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim w agencji doradztwa personalnego.
  • Kreatywnego oraz nietuzinkowego podejścia do wykonywanych obowiązków, w szczególności w kontekście wyszukiwania najlepszych kandydatów.
  • Dużej samodzielności, wewnętrznej motywacji do pracy oraz własnego rozwoju.
  • Cierpliwości i świetnej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w zmiennym środowisku oraz realizowania postawionych zadań na czas.

MILE WIDZIANE

  • Zainteresowanie rynkiem gier video.
  • Poczucie humoru i dystans do siebie.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Możliwość rozwoju doświadczenia rekrutacyjnego w bardzo szybko rozwijającej się branży gier komputerowych.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twojej dyspozycyjności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku pasjonatów.
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych.
  • Epickie imprezy integracyjne.

Prosimy o dołączenie CV w języku angielskim.

cracow@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2017-10-11

Liczba wyświetleń: 1050