Praca w branży gier

Programista C++

dla Playsoft w Gdańsk
opublikowane przez Product Madness

Praca stała Programowanie

Playsoft (playsoftgames.com) od 13 lat tworzy gry na platformy mobilne. Nasz zespół to 40 pasjonatów gier z 7 różnych krajów. Specjalizujemy się w tworzeniu własnych gier (np. Blade Lords, Tour de France, Roland Garros) oraz współpracujemy z największymi producentami gier na świecie (np. like EA, Square Enix, Scopely, Nickelodeon, Konami)

Szukamy Programisty C++, który będzie pracował przy adaptacjach popularnych gier planszowych na urządzenia mobilne.

Pasjonujące projekty, niesamowita atmosfera, możliwość nauki i rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów w branży gier z całego świata.

Praca w Gdańsku, pełny etat, dowolny rodzaj umowy.

Technologie: C++14, Cocos2d-x, Boost
gry na: Windows/Linux/OSX/Android/iOS
środowisko developerskie: Windows/Linux/OSX
IDE: Clion/VS/Xcode/Dowolne

Zadania:

New features: 50%
Maintenance / Bug fixing: 30%
Client support: 5%
Meetings: 5%
Document writing: 5%
Learning: 5%
Wymagania:

Znajomość: C++11, Boost, , GTest, Windows/Unix, zaawansowany Angielski
Mile widziane: znajomość C++14, Cocos2d-x, Cocumber, OpenGL ES

Oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatna opieka medyczna w Allianz
Pakiet relokacyjny do 2 000,00 zł
Świetne warunki pracy w Oliwia Business Center w nowoczesnym biurze wyposażonym w arcade cabinet, rzutki, stół do tenisa,Xbox, PS4
Herbata, kawa, mleko, owoce

Zainteresowany/a? napisz do nas na rekrutacja@playsoft.fr

Data publikacji: 2017-10-16

Liczba wyświetleń: 174