Praca w branży gier

Junior Tester

dla RinoApps w Wrocław

Zlecenie Testowanie

Stworzyliśmy RinoApps, bo wierzymy, że nowy wspaniały świat aplikacji mobilnych to największa rewolucja społeczna naszych czasów. Chcemy być jej częścią, dlatego nieustannie wymyślamy, rozwijamy i optymalizujemy gry i aplikacje, które dopełniają życie naszych użytkowników.

Szukamy ludzi, którzy podobnie jak my będą jarać się tym co robią, wymyślać, zmieniać, dyskutować, a potem jeszcze raz zmieniać, a ostatecznie tworzyć tytuły, w które sami chcemy grać i w które grać chce cały świat.

Obecnie poszukujemy Junior Testera, czyli osoby która stworzy i sprawdzi scenariusze testowe, i która pomoże nam w produkcji tytułu o którym świat będzie myśleć w kategoriach „wow!”.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • podstawowa znajomość działania aplikacji mobilnych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • zaangażowanie i chęć rozwoju

Mile widziane:

  • podstawy programowania w dowolnym języku obiektowym
  • znajomość branży gier komputerowych
  • doświadczenie w testowaniu gier mobilnych

Zadania:

  • tworzenie scenariuszy testowych
  • tworzenie testów automatycznych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • testowanie manualne aplikacji mobilnych
  • przygotowywanie środowiska testowego
  • zarządzanie beta testami aplikacji

Prosimy o kontakt: info@rinoapps.com

Data publikacji: 2017-10-19

Liczba wyświetleń: 845