Praca w branży gier

Junior character animator

dla Dardanele Studio w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy osoby do pracy przy tworzeniu animacji postaci dla gier na PC.
Praca w pełnym wymiarze godzin na miejscu w kilkuosobowym zespole.

Miejsce pracy: Kraków
Forma pracy: W pełnym wymiarze godzin, na miejscu w biurze.

Główne zadania:

  • Tworzenie animacji postaci 3D i 2D.
  • Rigowanie postaci.
  • Uczestnictwo w powstawaniu modeli postaci.
  • Współpraca z członkami zespołu na etapie projektowania postaci i animacji.

Wymagania:

  • znajomość Blendera i mechanizmów tworzenia animacji 3D;
  • znajomość animacji szkieletowej 2D (Spine, Unity Anima2D, lub inny);
  • umiejętności organizacyjne, otwarty umysł i logiczne myślenie;
  • wysoka kreatywność i innowacyjność w podejściu do tworzenia gier;
  • umiejętności animowania postaci ludzkich;.
  • umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość środowiska Unity.
  • doświadczenie przy animowaniu postaci 3D lub 2D w grach lub filmach.

Co oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole, w centrum Krakowa.
  • możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole.
  • naukę pracy w środowisku Unity.
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wykonywanych zadań.
  • przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą kreatywności.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres anima@dardanele.com w temacie wpisując "Junior character animator"

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami."

Data publikacji: 2017-10-19

Liczba wyświetleń: 892