Praca w branży gier

Specjalista ds. zakupów

dla Gamedia w Wrocław

Praca stała Inne

Gamedia.pl specjalizuje się w cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Nasze długoletnie doświadczenie oraz szeroka sieć powiązań handlowych pozwala nam prężnie rozwijać swój udział na rynku gier komputerowych.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i technologie, poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań i sprawdzamy swoją wiedzę oraz umiejętności na każdym kroku.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami zagranicznymi
  • Pozyskiwanie ofert i negocjowanie warunków zakupu
  • Tworzenie zamówień hurtowych i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
  • Udział w projektach międzydziałowych oraz wsparcie rozwoju firmy

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu
  • Elastyczność, dbałość o szczegóły oraz doskonała umiejętność zarządzania czasem

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • Regularne wyjazdy integracyjne
  • Kursy językowe
  • Przyjazną atmosferę, pyszną kawę i świeże owoce

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.
Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data publikacji: 2017-10-20

Liczba wyświetleń: 242