Praca w branży gier

Unity C# Developer

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Programowanie

The Knights of Unity to software house skupiający się na tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem silnika Unity. Rośniemy w siłę i potrzebujemy świeżej krwi w naszych szeregach ;) Jeżeli chcesz zostać jednym z rycerzy aplikuj!

Wymagania:

- Minimum 2 lata zawodowego doświadczenia w Unity,
- Język angielski B2,
- Dobra znajomość GITa,
- Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

Jako część procesu rekrutacji, kandydat na rycerza będzie musiał przejść próbę waleczności i pokazać, że zwalcznanie problemu w kodzie to dla niego chleb powszedni. Jest to test techniczny który trwa od 3
do 4 godzin, jest on przeprowadzany zdalnie

Mile widziane dodatkowe umiejętności z zakresu:

- Pisania shaderów,
- Photon, UNET, Steam Works,
- Multiplayer backend,
- AR (Vuforia),
- VR (Oculus, Vive, Gear VR, Cardboard, Daydream)
- PS4, XONE development.

Obowiązki:

- Rycerz zatrudniony na tym stanowisku będzie tworzyć oprogramowanie w Unity w języku C#, zarówno gry i symulacje jak i aplikacje. Projekty najczęściej będą tworzone na PC, mobile oraz konsole, nie wykluczone inne platformy wspierane przez Unity (TVos, Nintendo Switch, HTC Vive etc.).

Oferujemy:

- Pracę w młodym zespole pełnym mega pozytywnych ludzi,
- Elastyczne godziny pracy,
- Brak crunchy,
- Zróżnicowane projekty,
- Owoce i orzechy w biurze,
- Cykliczne integracje,
- Mianowanie tytułem "Sir" bądź "Lady"
- Odpowiednie wynagrodzenie dla każdego rycerza (4 - 8k PLN mid; 8k+ senior),
- Pomagamy w znalezieniu mieszkania w przypadku konieczności przeprowadzki :)

Miejsce pracy:

Wrocław

Zgłoszenia na:
contact@theknightsofunity.com
Chwała Rycerzom Unity!
Sir Adam :)
Strona www
PS Wysyłając nam CV nie zapomnij dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-10-25

Liczba wyświetleń: 259