Praca w branży gier

Projektant grafiki 3D/2D (praca na miejscu)

dla Gravity Software Ltd. w Łódź

Praca stała Grafika i animacja

Firma start up zajmujaca sie tworzeniem gier na telefony komorkowe, system iOS poszukuje projektanta grafiki 3D/2D.

Zadania:

-Projektowanie interfejsu uzytkownika.
-Tworzenie roznorodnych modeli 3D: od prostych przedmiotow po zlozone postaci i srodowiska.

Wymagania:

-Przynajmniej 2 lata doswiadczenia w tworzeniu grafiki 3D w jednym z nastepujacych programow graficznych: 3DS Max, Maya lub Blender.
-Bardzo dobra znajomosc programu Adobe Photoshop CS6.
-Doswiadczenie w projektowaniu interfejsu uzytkowanika dla projektow mobilnych lub webowych.
-Zywe zaangazowanie w projekt i wnoszenie swoich koncepcji do projektu.
-Bardzo dobry zmysl estetyczny.
-Znajomosc silnika Unity 3D mile widziana.
-Doswiadczenie w tworzeniu gier mobilnych duzym atutem.
-Zainteresowanie grami mobilnymi.
-Wyksztalcenie wyzsze mile widziane, ale nie wymagane.
-Dobre umiejetnosci pracy w grupie.

Oferujemy:

-Prace w srodowisku Unity 3D Pro.
-Umowe zlecenie/kontrakt.
~~Zarobki 2,000 zl~~ 3,000 zl w zaleznosci od doswiadczenia.
-Doskonala atmosfera pracy.

Prosimy o przeslanie swojego CV + PORTFOLIO.

Data publikacji: 2014-03-20

Liczba wyświetleń: 136