Praca w branży gier

3D Generalista

dla HONETi w Gdańsk

Praca stała Grafika i animacja

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko 3D Generalista

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ciekawego portfolio (link),
  • bardzo dobrej znajomości 3dsMax i Photoshop,
  • umiejętności modelowania oraz teksturowania obiektów Low Poly i Mid Poly (postacie, budynki, środowisko),
  • umiejętności ręcznego malowania tekstur,
  • podstawowej umiejętności rigowania i animowania postaci,
  • chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • wysokiej komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość różnych gatunków gier (szczególnie mile widziani zapaleni gracze),
  • znajomość programów do teksturowania (np. 3D Coat, Substance Painter),
  • umiejętności pracy z assetami przeznaczonymi do gier (Unity i/lub UE4),
  • znajomość After Effects.

Zakres obowiązków:

  • modelowanie i teksturowanie obiektów/środowisk 3D,
  • przygotowywanie finalnych assetów do gier,
  • stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • interesującą pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach wymagających ciągłego rozwoju,
  • możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
  • nowoczesne, wydajne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • kartę MultiSport,
  • kawę bez ograniczeń,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej w każdy piątek,
  • wygodne położenie biura - nigdy nie stoi się w korkach, dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.,
  • dostęp do bogatej biblioteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
  • szkolenia,
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać na adres: biuro@honeti.com

Data publikacji: 2017-11-10

Liczba wyświetleń: 390