Praca w branży gier

2D/UI Graphic Designer

dla Lemon&Orange w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

W związku ze stałym rozwojem Lemon&Orange i ukierunkowaniu działań częsci firmy w stronę game devu poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko 2D/UI Graphic Designer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wytwarzanie assetów graficznych do gier i aplikacji, a umiejętność w projektowaniu i rysowaniu UI będą dużym atutem. Perspektywicznie osoba na tym stanowisku ma szansę zostać członkiem core team w roli Lead Graphic Designera.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie grafik do gier tworzonych przy użyciu silnika Unity (obecnie 3 gry w produkcji, w tym jedna gra to projekt na najbliższy rok)
  • Projektowanie grafik do aplikacji mobilnych, AR, VR i na duże systemy (ekrany interaktywne, etc.)
  • Projektowanie concept artów i key artów do gier mobilnych i społecznościowych
  • Przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby nowych mediów i prezentacji dla największych klientów (newslettery, multimedia) w ramach rozruszania się pomiędzy projektami
  • Twórcze przekładanie pomysłów designerów i PMów na koncepty graficzne

Oferujemy:

  • Biurko w willi (na Ursynowie) z ogrodem, jacuzzi i sauną (serio!), dobrą kawę, mleko, wyjścia integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu (dlatego zależy nam na dobrej organizacji pracy kandydata)
  • Elastyczne godziny pracy (core hours)
  • Rozwój kompetencji w bardzo zgranym, powiększającym się zespole
  • Przyjazną atmosferę w otoczeniu fajnych ludzi

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w game devie (poparte portfolio)
  • Doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio)
  • Praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycji, typografii
  • Znajomość najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie (pod opieką PMa oczywiście)
  • Umiejętność pracy w zespole (również kierowania pracą grafika stażysty)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Kreatywność, pomysłowość, komunikatywność i poczucie humoru
  • Terminowość, samodzielność i zorganizowanie - otwartość na pracę z ludźmi i angażowanie się w prowadzone działania

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw grafiki 3D lub After Effects
  • Znajomość trendów w projektowaniu i rysowaniu UI

Zgłoszenia prosimy kierować na adres job@lemonorange.pl z dopiskiem 2D/UI Graphic Designer w temacie wiadomości.

Data publikacji: 2017-11-14

Liczba wyświetleń: 250