Praca w branży gier

Lead Artist

dla Sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Praca stała Grafika i animacja

Sodigital, krakowskie studio zajmujące się od wielu lat tworzeniem gier komputerowych, poszukuje doświadczonej osoby do zarządzania zespołem grafików przy swoim najnowszym projekcie.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wczesnych konceptów postaci, lokacji, elementów interfejsu i innych wraz z ich wykończeniem,
  • Tworzenie wizji gry i zarządzanie artystyczną stroną produkcji,
  • Zarządzanie zespołem grafików stacjonarnych i freelancerów,
  • Zapewnienie wysokiej jakości grafik, przy równoczesnym uwzględnieniu terminów,
  • Ścisła współpraca z Game Designerem.

Co oferujemy:

  • Ciekawą, kreatywną i odpowiedzialną pracę w biurze w centrum Krakowa
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków.

Czego wymagamy:

  • Wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności szybkiego wykonywania szkiców koncepcyjnych,
  • Świetnej znajomości programu Photoshop,
  • Pasji do gier komputerowych,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną rozmowę i prowadzenie dokumentacji.

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: jobs@sodigital.com. W treści umieść następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2014-04-07

Liczba wyświetleń: 200