Praca w branży gier

Lead Multiplayer Game Programmer

dla 8 Verve w zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć, jesteśmy 8 Verve i szukamy głównego programisty multiplayer do międzygalaktycznego deathmatchu GG-Gladiators!

Twoje zadania:

  • tworzenie kodu gry na podstawie m.in. istniejącego prototypu
  • tworzenie mechanik ściśle związanych z rozgrywką sieciową

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako programista
  • ukończonej minimum jednej gry multiplayer na PC jako programista
  • bardzo dobrej znajomości UE4 / C++
  • bardzo dobrej znajomości mechanik multiplayer
  • zaangażowania i samodzielności

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • wpływ na rozwój gry
  • pracę zdalną

Wyślij CV i fragment kodu/portfolio na job@8verve.com, w temacie dopisz "Lead Programmer", dołącz poniższą klauzulę i zostań kolejnym Gladiatorem/Gladiatorką w ekipie 8 Verve!

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-11-21

Liczba wyświetleń: 507