Praca w branży gier

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Inne

Awaken Realms, dynamicznie rozwijająca się wrocławska firma tworząca zaawansowane gry
planszowe (This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas) otwiera
rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Szukamy osoby, która dołączyłaby do naszego zespołu w pełnym wymiarze godzinowym,
stacjonarnie.
Jesteśmy młodym, zgranym i bardzo ambitnym zespołem, dla którego praca jest pasją. Szukamy
osób, które lubią gry komputerowe / planszowe, szczególnie w tematyce Fantasy / Sci-fi i chcą
stać się częścią naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i analiza danych internetowych
  • Tworzenie kreatywnych kampanii marketingowych
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych (Facebook, youtube, google ads)
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych na portalach branżowych
  • Współpraca z działem graficznym i IT

Od kandydata oczekujemy:
 Zainteresowań spójnych z profilem działalności firmy
 Wysokich umiejętności analitycznych
 Biegłej znajomości języka angielskiego
 Znajomości narzędzi analitycznych / reklamowych (facebook, google ads / analytics)
 Wysokiej kultury osobistej
 Zaangażowania w realizowane projekty
Mile widziane jest:
 Doświadczenie w zakresie crowdfundingu
 Doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych w Internecie
 Znajomość rynku gier planszowych / komputerowych

Oferujemy:
 Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
 Umowę o pracę
 Elastyczne godziny pracy
 Pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym zespole pasjonatów
 Możliwość szybkiego rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na
adres: hr@awakenrealms.com

Data publikacji: 2017-11-21

Liczba wyświetleń: 485