Praca w branży gier

Animator/grafik 2D

dla RinoApps w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Stworzyliśmy RinoApps, bo wierzymy, że robienie gier to najlepsza praca na świecie. Szukamy ludzi, którzy podobnie jak my będą jarać się tym co robią, wymyślać, zmieniać, projektować, znowu zmieniać, dyskutować, a potem jeszcze raz znowu zmieniać, a ostatecznie wydawać gry (i oczywiście później je zmieniać i rozwijać:)), w które sami chcemy grać i w które grać chce cały świat.

Szukamy Animatora/Grafika 2D, który sprawi, że gracze nie będą mogli oderwać się od naszej gry, który swoim zapałem i zaangażowanie sprawi, że każdy kolejny jej etap będzie super doświadczeniem i frajdą.

Obowiązki:

  • przygotowywanie animacji 2D w oparciu o Anima 2D
  • tworzenie assetów graficznych do produkowanych gier
  • aktywny udział w pracach koncepcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu animacji do gier 2D
  • znajomość narzędzie Anima 2D, lub innego do narzędzia do tworzenia animacji szkieletowych
  • dobra znajomość Photoshopa
  • kreatywność zorientowana na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność dopasowania się do określonej estetyki produkcji
  • zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy:

  • pracę przy naprawdę innowacyjnym projekcie
  • możliwość rozwoju w zespole osób, które uwielbiają swoją pracę
  • realny wpływ na kształt tworzonego produktu
  • elastyczne godziny pracy
  • super atmosferę w zespole
  • sporo okazji do integracji

W razie pytań prosimy o kontakt: info@rinoapps.com

Data publikacji: 2017-11-22

Liczba wyświetleń: 664