Praca w branży gier

Product Manager

dla Simteract Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Simteract

Praca stała Zarządzanie

Simteract poszukuje zdolnego Product Managera do pracy w Krakowie nad nowym projektem gry wideo. Zajmujemy się tworzeniem symulatorów rzeczywistości i gier komputerowych do ponad trzech lat - gra nad którą pracujemy obecnie to strategia czasu rzeczywistego z interesującą fabułą i nieszablonowym gameplayem, skierowana w pierwszej kolejności na komputery PC.

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku Project/Product Manager (lub pokrewnych),
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • podejście do projektów zorientowane na wynik,
  • świetna organizacja czasu oraz wysoka komunikatywność,
  • komunikatywny angielski,
  • chęć uczenia się i rozwoju,
  • bardzo mile widziane doświadczenie z branży game dev.

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w budowaniu timeline projektów,
  • planowanie zasobów dla projektu gry,
  • prowadzenie projektu w kontekście deadline'ów oraz budżetu,
  • wybór oraz implementacja narzędzi do prowadzenia projektu i jego składowych,
  • współpraca z zespołem specjalistów z zakresu grafiki 3D, programowania czy efektów wizualnych,
  • przygotowanie bieżących oraz końcowych podsumowań projektów

Oferujemy pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużych, międzynarodowych projektach. Stanowisko jest bardzo elastyczne i autonomiczne - sporo wolności, możliwości rozwoju i realny wpływ na kierunki działań.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@simteract.com

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2017-11-22

Liczba wyświetleń: 343