Praca w branży gier

Community manager

dla NeticTech S.A. w Poznań / zdalnie
opublikowane przez Netictech

Inne Inne

NeticTech S.A., niezależne studio GameDev, twórcy takich gier jak ScottieGo! oraz BeCREO, poszukuje osoby na stanowisko Community Manager.

Nasza grupa GameDev to pasjonaci gier video. Obecnie w naszym portfolio mamy dwie bardzo udane gry łączące świat gier planszowych z światem cyfrowym.

Pierwsza gra to ScottieGo!, która poprzez zabawę dodatkowo uczy programowania i obecnie jest jedną z wiodących gier tego typu na rynku. Druga gra BeCREO to unikalne połączenie gry i idei IoT (Internet of Things).

Obecnie pracujemy nad kolejnymi tytułami m.in. nad dalszymi przygodami kosmity Scottiego oraz zupełnie nową produkcją skierowaną do miłośników gier survivalowych.

Obowiązki na stanowisku Community Manager
• Aktywacja community naszych gier poprzez: fora dyskusyjne, social media i inne
• Odpowiedzialność za komunikację pomiędzy graczami, a zespołem programistycznym
• Udzielanie porad oraz pomocy dot. gier studia
• Prowadzenie kont gier studia w social mediach, formułowanie informacji dot. aktualizacji, przygotowywanie informacji prasowych itd.
• Planowanie oraz zarządzanie eventami marketingowymi
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i naszych produktów w marketach (PLAY, AppStore itd..)

Wymagania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno mówionego jak i pisanego. Znajomość w zakresie polityk bezpieczeństwa i praw autorskich mile widziana
• Doświadczenie w zarządzaniu i tworzeniu społeczności graczy.
• Znajomość mediów społecznościowych
• Zamiłowanie do gier video
• Umiejętność pracy w grupie, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz pro-aktywna postawa
• samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy
• Możliwość pracy w młodym, ale doświadczonym i energicznym zespole
• Pensja uzależniona od doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju i pracy w branży gier
• Możliwość pracy przy ciekawych i innowacyjnych grach video
• Elastyczne godziny pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: careers@netictech.com

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Data publikacji: 2017-11-27

Liczba wyświetleń: 427