Praca w branży gier

Grafik dla gier mobilnych

dla lvlapp w Opole lub zdalna
opublikowane przez EFADAFE Łukasz Pawłowicz

Inne Grafika i animacja

W związku ze stałym rozwojem firma LvlApp z Opola poszukuje grafika. Tworzymy gry na urządzenia mobilne dlatego poszukujemy osoby z odpowiednią stylistyką.
Poniżej przykładowe grafiki / style jakich oczekujemy:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie grafik do gier tworzonych przy użyciu Unity
  • Projektowanie UI do gier
  • Projektowanie ikon
  • Projektowanie grafik promocyjnych na potrzeby sklepów mobilnych
  • Przygotowanie projektów graficznych oraz layoutów na potrzeby nowych mediów i prezentacji
  • Twórcze przekładanie pomysłów i tworzenie konceptów

Oferujemy

  • Dużą samodzielność (praca zdalna jak i w studio w centrum Opola)
  • Pracę z młodym i ambitnym zespołem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój kompetencji
  • Przyjazną atmosferę

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w tworzeniu gier mobilnych (poparte portfolio)
  • Władanie przynajmniej jednym stylem zbliżonym do opisanych wcześniej
  • Znajomość najnowszych trendów
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Kreatywność, pomysłowość i komunikatywność
  • Terminowość i samodzielność

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia animacji oraz efektów
  • Znajomość trendów w projektowaniu i rysowaniu UI

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres info@lvlapp.pl z dopiskiem Graphic.

Data publikacji: 2017-11-28

Liczba wyświetleń: 857