Praca w branży gier

Social Media & Support Junior Specialist

dla Ten Square Games S.A. w Wrocław

Praca stała Inne

Ten Square Games jest wiodącym producentem gier społecznościowych i mobilnych w Polsce. Możemy pochwalić się grami Fishing Clash i Let’s Fish - hitami na przeglądarki i urządzenia mobilne, w które grają miliony osób na całym świecie. Cały czas się rozwijamy i aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Social Media & Support Junior Specialist.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stała komunikacja w obszarze naszych mediów z graczami i innymi zainteresowanymi podmiotami;
  • Tworzenie planów komunikacyjnych w celu zapewnienia dobrej komunikacji publicznej;
  • Obsługa klienta, odpowiadanie na przychodzące zapytania (e-mail, Twitter, FB);
  • Tworzenie, zarządzanie i zwiększanie obecności firmy za pośrednictwem blogów, Twittera, Facebooka i innych strategicznie odpowiednich witryn internetowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomości narzędzi Brand tracking takich jak Brand24;
  • Znajomości platformy obsługi klienta Zendesk;
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kont Facebook, Twitterm, Instagra, Linkedin;
  • Zaznajomienia ze specyfiką kontaktów w mediach społecznościowych – Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram;
  • Umiejętności moderowania dyskusji na forach i grupach FB;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej współpracę wewnątrz zespołu oraz komunikację na forach i platformach społecznościowych;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z agencją social media i znajomość innego języka obcego niż angielski.

OFERUJEMY:

  • Stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej branży technologii mobilnej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • Przyjazną atmosferę: owoce w kuchni, pokój gier, piłkarzyki, wyjścia i wyjazdy integracyjne;
  • Indywidualnie uzgadniane szkolenia i warsztaty.

Aby zaaplikować KLIKNIJ TUTAJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji dot. firmy, zespołów i produktów znajdziesz pod adresem: www.tensquaregames.com

Data publikacji: 2017-11-28

Liczba wyświetleń: 397