Praca w branży gier

Senior QA Specialist

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Testowanie

CreativeForge Games, twórca gier Hard West i Ancient Space, w związku z rozbudową zespołu pod kątem nowego projektu: Phantom Doctrine poszukuje osób na następujące stanowisko:

QA Specialist

Główne zadania:

  • Funkcjonalne i lokalizacyjne (EN oraz PL) testowanie gier.
  • Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji wraz z raportami błędów.
  • Zgłaszanie sugestii prowadzących do poprawy jakości testowanych produktów.

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży na tym samym lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca bezproblemową i bezbłędną komunikację (co najmniej B2).
  • Znajomość narzędzi do tworzenia dokumentacji (MS Office).
  • Zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy.
  • Wysoka komunikatywność.
  • Zdolność samodzielnego i rzetelnego rozwiązywania powierzonych zadań.
  • Doświadczenie w pracy z różnego rodzaju bugtrackerami (zwłaszcza Jira).
  • Doświadczenie z grami i sprzętem na platformy PC, PS 4, Xbox One.

Mile widziane:

  • Znajomość gamedevu.
  • Doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego.
  • Doświadczenie z grami i sprzętem na platformy inne niż PC, PS 4, Xbox One.
  • Znajomość i doświadczenie z grami studia CreativeForge Games.
  • Znajomość Unreal Engine 4.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny IT.
  • Znajomość testów certyfikacyjnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych projektach branży gier komputerowych w zespole złożonym zarówno z doświadczonych weteranów jak i młodych wilków.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Elastyczne godziny pracy (core hours)
  • Duży wpływ na proces powstawania gry oraz bezpośrednią współpracę z deweloperami.
  • Pracę w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra Stokłosy), wyłącznie na pełny etat.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@creativeforge.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „QA Specialist”.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2017-11-28

Liczba wyświetleń: 259