Praca w branży gier

Audio Level Designer

dla Techland w Warszawa

Praca stała Audio

Techland to uznany niezależny producent, dystrybutor i międzynarodowy wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze najbardziej rozpoznawalne produkcje to serie Dead Island i Call of Juarez, a także gra Dying Light i jej rozszerzenie Dying Light: The Following, w którą zagrało już ponad 11 milionów graczy. Aktualnie pracujemy nad dwoma wysokobudżetowymi tytułami, które ukażą się na rynku w ciągu najbliższych trzech lat.
Techland tworzy najwyższej jakości gry na wszystkie wiodące platformy, w tym PC, Sony PlayStation 4 oraz Microsoft Xbox One. Dzięki przeszło 350 specjalistom z czterech biur w Polsce i Kanadzie oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • implementacja pełnego udźwiękowienia misji/leveli/cutscen (używając autorskiej technologii Techlandu), a także proponowanie zmian w zakresie udźwiękowienia istniejących leveli,
  • wsparcie tworzenia dźwięków do gry,
  • testowanie grywalności i gry pod kątem audio.

Uwaga! Zadania na tym stanowisku nie obejmują tworzenia muzyki do gier.

Oczekujemy:

  • znajomości w stopniu podstawowym lub średnim dowolnego edytora poziomów (np. ChromEd, Unreal Engine, CryEngine czy Unity 3D),
  • znajomości trendów i orientacji w dźwięku/muzyce w grach, filmie,
  • wyczucia muzycznego, umożliwiającego samodzielne udźwiękawianie leveli (korzystając z dostępnych bibliotek dźwięków i wsparcia osób tworzących dźwięki),
  • znajomości dowolnego z programów do edycji dźwięku w stopniu zaawansowanym (np. Sound Forge, Samplitude, Audacity, Reaper, Cubase czy Pro Tools),
  • znajomości middleware WWISE lub FMOD,
  • autentycznej pasji do gier, wspartej znajomością rynku z perspektywy gracza i znajomością najnowszych produkcji,
  • samodzielności, dynamiki i proaktywności w działaniu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu i implementacji leveli do gier komputerowych (mile widziane doświadczenie komercyjne),
  • podstawowa umiejętność tworzenia dźwięków.

Czego szukasz w nowej pracy?
Jednej rzeczy z poniższej listy nie możemy obiecać…

  • CIEKAWE PROJEKTY - Tworzymy dwie gry AAA o łącznym budżecie 100 milionów dolarów, produkowane oddzielnie przy wykorzystaniu wspólnej technologii.
  • CZAS NA ROZWÓJ - Otrzymasz indywidualny budżet oraz dodatkowe dni wolne na udział w konferencjach i warsztatach.
  • REALNY WPŁYW - Czy jesteś branżowym wyjadaczem, czy młodym talentem, Twoja praca i umiejętności mają realny wpływ na projekt i pracę zespołu.
  • IMPREZY I ROZRYWKA - Automaty do gier, grill, własna kantyna i mnóstwo konsol dostępnych w biurze. Pyszne jedzonko, sporo procentów oraz świetna muzyka na firmowych imprezach.
  • DARMOWE JEDNOROŻCE - Śnieżnobiałe jednorożce czystej krwi o tęczowych grzywach dla każdego pracownika. Wysokiej jakości pasza dostarczana przez dział HR.
  • OKAZJA, BY UCZYĆ - Podziel się swoją wiedzą poprzez firmowy Program Mentoringowy lub spróbuj swoich sił jako wykładowca na zaprzyjaźnionych uczelniach.
  • ELASTYCZNA PRACA - Wiemy, jak ważna jest równowaga między pracą, a życiem osobistym, dlatego stosujemy elastyczne godziny pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez https://techlandjobs.com/oferty-pracy/audio-level-designer-194

Data publikacji: 2017-11-29

Liczba wyświetleń: 994