Praca w branży gier

JavaScript / HTML5 Developer

dla Nitreal Games w Warszawa
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Programowanie

Nitreal Games istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Studio jest odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc." oraz "Dr. Cares". Obecnie pracujemy nad kontynuacją "Dr. Cares" oraz SHMUP'em "Titan Charge", do których poszukujemy utalentowanych programistów.

Obowiązki:

  • Tworzenie gier w technologii HTML5 oraz JavaScript

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka JavaScript
  • Doświadczenia w projektach HTML5 / JavaScript
  • Znajomości oraz doświadczenia z szablonami styli CSS
  • Umiejętności projektowania funkcjonalności w oparciu o specyfikację
  • Umiejętności szybkiego przyswajania nowych technologii oraz samodzielnego uczenia się
  • Zdolności czytania i rozumienia istniejącego kodu i dostosowywania się do istniejących rozwiązań
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami
  • Dobrej znajomości języka angielskiego oraz terminologii technicznej
  • Otwartości i umiejętności interdyscyplinarnej współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość popularnych bibliotek, frameworków i silników JavaScript
  • Znajomość innych języków skryptowych oraz programowania (w szczególności C++, C#, LUA)

Co oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@nitreal.com z dopiskiem "JavaScript/12/2017"

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2017-12-01

Liczba wyświetleń: 177