Praca w branży gier

Gameplay Designer

dla Reality Pump w Kraków

Praca stała Design

Reality Pump game development studios poszukuje kreatywnej, doświadczonej osoby na stanowisko gameplay designer

Obowiązki:

  • projektowanie rozgrywki w tym tworzenie prototypów
  • implementacja rozgrywki i mechaniki
  • testy i balansowanie
  • tworzenie dokumentacji

Oczekujemy:

  • znajomość aktualnych trendów w dziedzinie gier
  • doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwości nauki w pracy z nowymi narzędziami

Mile widziane:

  • ukończony własny projekt

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy dużych projektach
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • możliwość stałego rozwoju umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy
  • płatny urlop 20-26 dni w roku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz Portfolio
na adres: rekrutacja@realitypump.com wpisując w temacie: gameplay designer

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Data publikacji: 2014-04-11

Liczba wyświetleń: 121