Praca w branży gier

Młodszy Tester Oprogramowania

dla Lionbridge Poland w Warszawa

Zlecenie Testowanie

Zadania:
dostarczanie opinii oraz sugestii w celu usprawnienia jakości testowanych produktów oraz komfortu użytkownika,
tworzenie przypadków testowych,
przygotowywanie środowiska testowego,
testowanie oraz wspieranie użytkowników podczas testów UAT,
analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań,
współpraca z członkami zespołu.

Wymagania:
umiejętność tworzenia efektywnych przypadków testowych,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
podstawowa wiedza z zakresu programowania,
umiejętność pracy w zespole,
odpowiedzialność i zaangażowanie,
umiejętnośc twórczego myślenia i odnajdywania nieszablonowych rozwiązań,
zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.

Mile widziane:
certyfikat ISTQB,
znajomość Framework’a Agile (SCRUM),
znajomość programu Adobe Photoshop,

Nasza oferta:
możliwość rozwoju w stabilnej, globalnej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
dostęp do najnowszych technologii,
dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, aplikuj za pomocą poniższego linku:

Data publikacji: 2017-12-05

Liczba wyświetleń: 646