Praca w branży gier

Social Media Content Designer

dla Fat Dog Games w Warszawa - Żoliborz

Praca stała Inne

Kto: Fat Dog Games

Gdzie: Warszawa (Żoliborz)

Stanowisko: Social Media Content Designer

Opis stanowiska: Prowadzenie kanałów społecznościowych FDG w zakresie tworzenia treści i analizy efektów, reagowanie na wzmianki o FDG w mediach, komunikacja ze społecznością poprzez kanały FDG.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych, z naciskiem na copywriting
  • zaawansowana znajomość kanałów takich jak Facebook, Twitter, Instagram
  • znajomość narzędzi analitycznych (Sotrender, Brand24, Sproutsocial)
  • umiejętność tworzenia treści - level master
  • komunikatywny język angielski
  • odpowiednio wysokie pokłady kreatywności
  • znajomość rynku gier wideo i nowoczesnych technologii będzie dodatkowym, ale i oczekiwanym od kandydata atutem.

Aplikację na stanowisko proszę wysyłać za pośrednictwem Skillshot.

Data publikacji: 2017-12-05

Liczba wyświetleń: 767