Praca w branży gier

Animator 3d

dla Jujubee S.A. w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy animatora / młodszego animatora zainteresowanego pracą nad ciekawymi i zróżnicowanymi projektami.

Zakres zadań:

  • setup rig'ów postaci,
  • animowanie obiektów oraz postaci do gry przygodowej,
  • praca z materiałem z mocapu (Rokoko),
  • współpraca z zespołem projektantów z zakresu reżyserowania oraz animowania cutscen w grze przygodowej.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu Motion Builder lub Blender z zakresu animacji oraz riggowania,
  • praca w siedzibie firmy, w Katowicach.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy nad grami (hobbystyczne lub komercyjne),
  • znajomość funkcjonalności Unity z zakresu animacji, w tym animowania postaci z użyciem Mecanim oraz standardu 'Humanoid',
  • znajomość pluginów Auto-Rig Pro, Rigify (Blender)

Praca w naszym biurze w Katowicach (dobre warunki pracy, biurowiec klasy "A") przy Ceglanej 4 (zaraz koło zjazdu z A4 i blisko śródmieścia).

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • nieustanny rozwój, urozmaicenie tematyczne,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-16:00),
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier, w luźnej atmosferze,
  • w zależności od chęci, możliwość czynnego udziału przy projektowaniu nowych tytułów,
  • ośmiogodzinny dzień pracy,
  • realny wpływ na kształt powstających projektów,
  • dobrą organizację pracy i przemyślane decyzje,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • parking,
  • darmowy basen i sauna na terenie kompleksu.

CV można (a nawet trzeba;)) słać na adres: praca@jujubee.pl
Więcej info o firmie i projektach: http://jujubee.pl

Data publikacji: 2017-12-11

Liczba wyświetleń: 528