Praca w branży gier

Game Designer

dla Fuero Games w Warszawa

Praca stała Design

Fuero Games poszukuje Game Designera, który dołączy do zespołu tworzącego narracyjną grę przygodową Bushy Tail: https://www.youtube.com/watch?v=51EcWQB0ifg

Title

Zakres zadań:

  • Projektowanie mechanik i systemów gry
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • Implementacja rozgrywki za pomocą Visual Scripting

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku Game Designera
  • Umiejętność samodzielnego prototypowania mechanik gameplayowych z wykorzystaniem Visual Scripting
  • Bardzo dobra znajomość rynku gier komputerowych i aktualnych trendów
  • Umiejętność analizowania gier
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywność, umiejętność jasnego formułowania myśli

Mile widziane:

  • Umiejętność analizy fabuły gier i filmów
  • Umiejętność pisania dialogów na potrzeby gier
  • Podstawowa wiedza z zakresu scenariopisarstwa

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres jobs@fuerogames.com

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Więcej informacji o Fuero Games: http://fuerogames.com/

Data publikacji: 2017-12-11

Liczba wyświetleń: 431