Praca w branży gier

Gameplay Designer

dla CD Projekt RED w Kraków
opublikowane przez CD PROJEKT RED

Praca stała Design

WIZJA
CD Projekt RED powstał z pasji do tworzenia gier. Założone w 2013 roku krakowskie studio działa wspólnie z teamem warszawskim nad najnowszymi produkcjami. Aktualnie rozwijamy się i poszukujemy wielu nowych, kreatywnych ludzi do tworzenia najlepszych gier!

Jako Gameplay Designer w naszym studio będziesz miał okazję do rozwijania swoich umiejętności w jednej z najbardziej wyczekiwanych gier. Skupiamy się na jak najlepszej jakości naszych produkcji, żeby zaoferować każdemu graczowi niesamowite doświadczenia. W teamie jesteśmy otwarci na nowe pomysły a także na feedback który pozwoli nam rosnąć.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Tworzenie innowacyjnego designu.
  • Projektowanie, skryptowanie i dopracowywanie systemów gry używając silnika gry i narzędzi skryptujących.
  • Bliska współpraca z gameplay programistami, w celu stworzenia świetnie dopracowanego i płynnie funkcjonującego gameplayu.

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w tworzeniu mechanizmów gameplayowych.
  • Wiedza na temat programowania/skryptowania w Game Designie.
  • Doświadczenie w grach narracyjnych, multiplayer i/lub shooterach.
  • Komunikatywność nie tylko z komputerem, ale także z ludźmi.
  • Otwartość na zmiany, pasja do tworzenia także się przydadzą!

CO OFERUJEMY

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dopasowane indywidualnie do posiadanego doświadczenia.
  • Prywatna opieka medyczna oraz darmowa karta do klubów sportowych.
  • Duża samodzielność i realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • 20 lub 26 dni płatnego urlopu.

CV w wersji angielskiej prosimy przesyłać na mail:
cracow@cdprojektred.com

Prosimy dodać także zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).”

Please be informed that we reserve the right to contact only selected applicants. The hired individual will need to work in-house, in our studio based in Kraków, Poland.

The personal data is administered by CD Projekt S.A. with its registered seat in Warsaw, ul. Jagiellońska 74. The data included in job applications shall be processed solely in connection with ongoing and future recruitment procedures and shall not be shared with any other entities. The applicants are entitled to access and modify their personal data at any time. The provision of personal data is voluntary although necessary in order to take part in the recruitment process.

Data publikacji: 2017-12-13

Liczba wyświetleń: 372