Praca w branży gier

C++ PROGRAMMER/ PROGRAMISTA C++

dla Drago Sp.z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Programowanie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programistów do następujących teamów: Engine – osoba będzie odpowiedzialna za rozbudowę sound systemu, Client – osoba będzie odpowiedzialna za implementacje mechaniki gry, Tool chain- osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie narzędzi, niezbędnych przy powstawaniu gry komputerowej GRIMLANDS (typu MMORPG).

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie: grimlands.gamigo.com

Wymagania:

bardzo dobra znajomość jezyków C/C++
doświadczenie w pracy w środowisku MS Visual Studio
znajomość zagadnień zwiazanych z programowaniem sieciowym i wielowątkowym
doświadczenie w pracy nad kodem tworzonym przez grupę ludzi
bradzo dobra znajomosc matematyki 3D
komunikatywność
angielski na poziomie czytania dokumentacji

Plusy:

dobra znajomość MFC
dobra znajomość Direct3D
dobra znajmość FMOD
dobra znajomość C# (WinForms/WPF)
znajomość innych bibliotek związanych z programowaniem gier

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację! praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2012-04-02

Liczba wyświetleń: 58