Praca w branży gier

QA Tester

dla CI Games w Warszawa
opublikowane przez CI Games S.A.

Praca stała Testowanie

CI Games to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która od 2002 roku działa branży growej jako niezależny developer i wykonawca. W związku z rozwojem zespołu do naszej nowej gry, poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Tester

Zadania:

  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.
  • Tworzenie test planów i test case'ów oraz ich realizację.
  • Priorytetyzacja błędów w zależności fazy projektu.
  • Sygnalizowanie ryzyk projektowych do przełożonego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w testach funkcjonalnych gier (minimum 2 lata).
  • Doświadczenia w tworzeniu test planów i test case'ów.
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobrej znajomości trendów na rynku gier.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Pasji do gier.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, multisport).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail: careers@cigames.com

Do przesłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2017-12-14

Liczba wyświetleń: 759