Praca w branży gier

Developer Unity3D C#

dla NeticTech S.A. w Poznań
opublikowane przez Netictech

Praca stała Programowanie

NeticTech S.A., niezależne studio GameDev, twórcy takich gier jak ScottieGo! oraz BeCREO, poszukuje osoby na stanowisko Developer Unity3D. Praca dotyczy nowego projektu studia dla miłośników gier survivalowych.

Nasza grupa GameDev to pasjonaci gier video. Obecnie w naszym portfolio mamy dwie bardzo udane gry łączące świat gier planszowych z światem cyfrowym. Pierwsza gra to ScottieGo!, która poprzez zabawę dodatkowo uczy programowania i obecnie jest jedną z wiodących gier tego typu na rynku. Druga gra BeCREO to unikalne połączenie gry i idei IoT (Internet of Things). Obecnie pracujemy nad kolejnymi tytułami m.in. nad dalszymi przygodami kosmity Scottiego oraz zupełnie nową produkcją.

strona studia: www.netictech.com/gamedev/

Obowiązki na stanowisku Unity Developer
• Programowanie gry w silniku Unity3D w języku C#
• Zaangażowanie w procesie produkcji gameplay
• Dbanie o jakość kodu i dokumentacji
• Czynny udział w procesie testowania gry

Wymagania
• Minimum rok doświadczenia w programowaniu w Unity3D (C#)
• Znajomość metodyki SCRUM oraz systemu kontroli wersji GIT
• Dodatkowym atutem jest wykazanie doświadczenia w wydanych produkcjach
• znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie (tworzenie/czytanie dokumentacji technicznej)
• Zamiłowanie do gier video
• Umiejętność pracy w grupie, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz pro-aktywna postawa
• samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy
• Możliwość pracy w młodym, ale doświadczonym i energicznym zespole
• Pensja uzależniona od doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju i pracy w branży gier
• Możliwość pracy przy ciekawych i innowacyjnych grach video
• Forma współpracy: umowa o dzieło, faktura VAT

CV oraz portfolio (ukończone gry, projekty hobbystyczne mile widziane) prosimy przesyłać na adres: careers@netictech.com

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Data publikacji: 2017-12-15

Liczba wyświetleń: 1372