Praca w branży gier

Junior Media Manager

dla Fat Dog Games w Warszawa - Żoliborz

Praca stała Zarządzanie

Kto: Fat Dog Games

Gdzie: Warszawa (Żoliborz)

Stanowisko: Junior Media Manager

Opis stanowiska: praca w zakresie bieżącej relacji z mediami/influencerami, tj:

  • wyszukiwanie nowych partnerów mediowych online związanych z branżą gier,
  • budowanie bazy danych partnerów w zakresie PR (portale, blogi, etc),
  • kontakt z influencerami, pozyskiwanie ofert do współpracy, bieżące zarządzanie relacjami z influencerami,
  • wsparcie Media Managera i zespołu marketingowego w bieżących działaniach.

Wymagania:

  • zainteresowanie rynkiem gier wideo (mile widziana znajomość rynku gier niezależnych),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość obecnych trendów w marketingu,
  • mile widziane doświadczenie w marketingu online,
  • mile widziana znajomość narzędzi wspierających działania promocyjne (Brand24, Prowly).

Aplikację na stanowisko proszę wysyłać za pośrednictwem Skillshot.

Data publikacji: 2018-01-03

Liczba wyświetleń: 577