Praca w branży gier

Specjalista ds. realizacji projektów

dla Game Industry Conference w Poznań

Praca stała Inne

Fundacja Vitruvio, organizator Game Industry Conference oraz projektów wspierających rozwój branży gier (edukacyjnych, wsparcie eksportu, etc.), poszukuje osoby do pracy biurowej.

Zadania:

  • Wsparcie organizacyjne w prowadzeniu biura fundacji / konferencji oraz pomoc w załatwianiu spraw dot. bieżącej działalności fundacji
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych oraz obsługa komunikacji mailowej, w mediach społecznościowych i na stronie internetowej GIC, etc.
  • Bieżąca komunikacja z instytucjami publicznymi, prowadzenie korespondencji i dokumentacji;

Wymagania:

  • Biegłość w pracy z komputerem i aplikacjami: praca z tekstem, arkuszem kalkulacyjnym, aplikacjami internetowymi, pocztą e-mail, wyszukiwanie informacji
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i zwłaszcza w piśmie na poziomie co najmniej B2
  • Lekkość pisania i redagowania tekstów w językach: polskim oraz angielskim
  • Dyspozycyjność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność planowania, organizacji oraz realizacji zadań w wyznaczonym czasie oraz proaktywnego rozwiązywania problemów

Dodatkowe plusy za:

  • Bycie graczem z dobrą znajomością tematyki i rynku gier, w tym gier indie
  • Znajomość zasad funkcjonowania i obsługi serwisów społecznościowych (FB, LinkedIn, Twitter, Periscope, Instagram) oraz analizy skuteczności zamieszczanych tam treści
  • Wszelka umiejętność pracy z plikami graficznymi

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w maksymalnym wymiarze 96h/m-c (ok. 24 godzin w tygodniu)
  • Wynagrodzenie netto 1500-2000 zł
  • Elastyczne dni i godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
  • Pracę w branży gier, przy jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie oraz projektach realizowanych dookoła globu
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole pasjonatów
  • Docelowo także wyjazdy na wydarzenia w kraju i za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny (w języku angielskim) oraz CV (w języku polskim lub angielskim) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: contact@gic.gd

Data publikacji: 2018-01-11

Liczba wyświetleń: 2071