Praca w branży gier

Programista C++

dla CDP SP. Z O.O. w Warszawa
opublikowane przez Klabater S.A.

Praca stała Programowanie

KLABATER to polski niezależny wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Marka Klabater powstała w 2016 i należy do CDP sp. z o.o. firmy od ponad 20 lat działającej na polskim rynku wydawniczym i dystrybucyjnym. Naszym celem jest produkowanie własnych gier wideo i wydawanie produkowanych przez partnerskie studia w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej gier niezależnych. Wspieramy niezależnych developerów w ich drodze po sukcesy na globalnych rynkach cyfrowych i retailowych na cały świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA C++

miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

Tworzenie systemów rozgrywki i narzędzi, pozwalających projektantom ujawnić swoją kreatywność. Poszukujemy kogoś, kto jest nie tylko świetnym programistą, ale ma też projektowe doświadczenie.

Oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z rozwijaniem silników do gier,
• bardzo dobrej znajomości C++ z silnym tłem matematycznym,
• wiedzy na temat kluczowych systemów związanych z rozwojem silników do gier,
• doświadczenia w programowaniu AI (non-player characters behavior, decision-making, natural language generation),
• doświadczenia w programowaniu mechanizmów rozgrywki,
• doświadczenia w programowaniu narzędzi deweloperskich,
• umiejętności definiowania architektury i kluczowych funkcji, pisania dokumentacji technicznej,
• optymalizacji i ponownego wykorzystaniu kodu,
• łatwego dostosowywania się do nowych technologii,
• umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

• Znajomość algorytmów generacji kontentu,
• znajomość Visual Studio,
• znajomość języków skryptowych (Lua).

Oferujemy:

• Współpracę z dynamicznym zespołem,
• dobrą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
• dodatkowy pakiet socjalny (EnelMed, Benefit).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@cdp.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „Programista”. Jednocześnie pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2018-01-12

Liczba wyświetleń: 579