Praca w branży gier

PR Manager Wydawnictwa Techland

dla Techland Sp.z o.o w Wrocław
opublikowane przez Techland

Praca stała Zarządzanie

Techland to ceniony wydawca gier komputerowych w Polsce, który już od ponad 20 lat działa w branży wydawniczej, współpracując z największymi zagranicznymi wydawcami, tj. Ubisoft, Koch Media, Deep Silver, Kalypso, McAfee. Do obsługiwanych przez nas bezpośrednio sieci handlowych należą między innymi EMPiK, MSHP, Carrefour, Auchan, Tesco, Real oraz Media Expert. Techland to także producent zyskujących międzynarodowe uznanie gier video, tj. Dead Island, Dead Island Riptide czy seria Call Of Juarez.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:
(miejsce pracy: Wrocław lub Warszawa)

Główne zadania:
• budowanie strategii komunikacji Wydawnictwa i jej realizacja na rynku polskim (m.in. tworzenie notatek prasowych, współpraca z dziennikarzami, monitoring mediów, działania social media, eventy)
• kompleksowa opieka nad produktami wydawanymi przez Techland
• kontakty z mediami
• planowanie i prowadzenie kampanii PR produktów wydawanych przez Techland
• kompleksowa organizacja i prowadzenie wydarzeń promocyjnych
• współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych i promocyjnych
• współpraca z podmiotami zewnętrznymi w trakcie realizacji przedsięwzięć promocyjnych, PR, CSR

Oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości branży gier video i zainteresowania tym rynkiem
• znajomości mediów funkcjonujących w branży gier
• praktycznej znajomości zagadnień PR / marketingu, popartej doświadczeniem w prowadzeniu działań PRowych / marketingowych
• swobodnego posługiwania się językiem polskim i angielskim („lekkiego pióra”)
• umiejętności prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
• pomysłowości, chęci do proponowania nowych rozwiązań
• kultury osobistej
• znajomości pakietu MS Office

Dlaczego warto u nas pracować?
• Posiadamy bogaty katalog produktów (gry komputerowe, programy multimedialne, oprogramowanie użytkowe), cieszących się dużą popularnością wśród nabywców. Jesteśmy obecni w większości sieci handlowych, z którymi od lat wspólnie budujemy atrakcyjną ofertę produktową.
• Charakteryzuje nas niepowtarzalna atmosfera, o którą dbamy m.in. poprzez luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
• Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).
• Oferowana forma zatrudnienia: umowa na czas określony na 2 lata.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM, portfolio – link)
na adres: praca@techland.pl,
w tytule umieszczając nr ref. PRMW/05/14

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12-14
54-426 Wrocław
www.techlandjobs.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2014-05-19

Liczba wyświetleń: 98