Praca w branży gier

Support Specialist

dla Gamedia w Wrocław

Praca stała Inne

Gamedia.pl to lider w sprzedaży cyfrowych wersji gier w Europie. Specjalizujemy się w niezależnej dystrybucji gier komputerowych i oprogramowania użytkowego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroka sieć powiązań handlowych pozwala nam prężnie rozwijać swój udział w rynku i osiągać coraz ambitniejsze cele.
Jesteśmy otwarci na nowe kontakty oraz technologie. Poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań również poza branżą dystrybucji cyfrowej. Skupiamy się głównie na firmach, których metody nie odpowiadają współczesnym potrzebom rynku.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Support Specialist.

Nasze oczekiwania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra obsługa komputera,

Twoje obowiązki :

  • Obsługa klientów anglojęzycznych w zakresie funkcjonowania platformy sprzedażowej,
  • Przyjmowanie oraz procesowanie reklamacji
  • Wsparcie kontrahentów w procesie składania oraz realizacji zamówień
  • Informowanie klientów na temat aktualnej oferty firmy
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi kontrahentami
  • Tworzenie raportów na temat najczęściej pojawiających się problemów i zapytań

Dlaczego warto do nas dołączyć :

  • Posiadamy ścieżki karier dla swoich pracowników
  • Jesteśmy przesympatycznymi, młodymi ludźmi
  • Oferujemy dowolną formę współpracy
  • Nie mamy dres code - u nas każdy dzień jest luźny
  • Regularnie jeździmy na wyjazdy integracyjne i organizujemy wyjścia firmowe
  • Codziennie pijemy pyszną kawę i herbatę, a w każdy poniedziałek świeże soki i owoce
  • Dofinansowujemy karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną

Data publikacji: 2018-02-02

Liczba wyświetleń: 286