Praca w branży gier

Gameplay programmer

dla Anshar Studios w Katowice

Praca stała Programowanie

Anshar Studios jest producentem gier video stworzonym przez specjalistów z branży, odpowiedzialnym między innymi za produkcję gry Detached. Obecnie zatrudniamy ponad 60 osób na miejscu w Katowicach.

Aktualnie poszukujemy utalentowanego gameplay programmer'a do tworzenia gier na PC i konsole.

Praca tylko i wyłącznie na miejscu, w studiu w Katowicach.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja rozgrywki w silniku Unreal Engine 4 lub innym
  • Projektowanie architektury kodu gry

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w branży gier video lub pokrewnej (programowanie symulatorów, interaktywnych wizualizacji itp.)
  • Udział w minimum 1 komercyjnie ukończonym projekcie
  • Bardzo dobra znajomość języka C++ (ewentualnie C#)
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość silnika Unreal Engine 4
  • Pasja do gier cRPG i P&P RPG
  • Pasja do gier video

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (core hours między 11:00 a 15:00)
  • Brak crunchu
  • Brak zakazu konkurencji
  • Pomoc w relokacji
  • Biuro "pet friendly"
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz próbek kodu na adres jobs(at)ansharstudios.com

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Anshar Studios S.A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2019-01-08

Liczba wyświetleń: 1408