Zgłoszeń:
13

QA tester - GWENT

dla CD PROJEKT RED (Warszawa)

Praca stała Testowanie

WIZJA

CD PROJEKT RED, studio developerskie znane na świecie dzięki serii gier „Wiedźmin”, poszukuje obecnie osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu QA jako Tester przy projekcie GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Weryfikacja nowo powstałych elementów gry.
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu QA oraz developerami.
  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.
  • Testy performance oraz stabilności.

OCZEKIWANIA

  • Spostrzegawczość – prawdziwe „sokole oko”.
  • Kreatywność i nieszablonowość.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • … oraz pasja do „grania w gry”.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w testach funkcjonalnych gier.
  • Podstawowa znajomość jednego z wymienionych obszarów:
    • silników gier (Unreal, Unity, REDkit),
    • narzędzi animacji (MotionBuilder, Maya),
    • oprogramowania 3D (3DS max, Maya),
    • progamów graficznych (Gimp, Photoshop),
    • skryptowania,
    • lub z zakresu UX.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Praca w wymiarze pełnego etatu w naszym studio.
  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Szansa na stawienie pierwszych kroków w branży gier pod okiem specjalistów.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Prywatna opieka medyczna i darmowa karta do klubów sportowych.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w języku angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”. Praca we Wrocławiu, w siedzibie firmy.

Informacja na temat Twoich danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej).

Zobacz więcej ofert dla CD PROJEKT RED

Data publikacji: 2018-08-03

Liczba zgłoszeń: 13

Ofertę obejrzano: 2010 razy