Praca w branży gier

App Store Optimization Specialist

dla ToroGrowth (Lead Hero Group) w zdalnie lub Wrocław

Praca stała Inne

ToroGrowth to agencja marketingu aplikacji mobilnych pracująca dla klientów z Polski i za granicy.
Współpracujemy z aplikacjami mobilnymi na 3 etapach:

  • Pre-Launch
  • Launch (Soft Launch)
  • Post-Lauchu.

Do naszego zespołu marketingowego poszukujemy specjalisty App Store Optimization (ASO).

WYMAGANIA

  • doświadczenie przy promowaniu aplikacji i gier mobilnych
  • doświadczenie w optymalizacji aplikacji w sklepach pod kątem widoczności aplikacji, odwiedzin i instalacji
  • dobra znajomość branży gier i aplikacji mobilnych
  • dobra znajomość platformy Google Play i Apple App Store
  • doświadczenie w korzystaniu z takich narzędzi jak: TheTool, Mobile Action, AppTweak, Sensor Tower
  • bardzo dobra znajomość excela
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie strategii ASO dla aplikacji i gier mobilnych
  • zwiększanie widoczności aplikacji w Google Play i App Store
  • zwiększanie liczby odwiedzin aplikacji w Google Play i App Store
  • zwiększanie liczby instalacji aplikacji i gier mobilnych
  • monitoring słów kluczowych
  • prowadzenie testów A/B
  • przygotowywanie raportów

OFERUJEMY

  • możliwość pracy zdalnej przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • rozwój umiejętności marketingowych i analitycznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: contact@torogrowth.com w tytule z “App Store Optimization specialist /04/2018”.
z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2018-10-09

Liczba wyświetleń: 1134