Zgłoszeń:
5

Designer

dla Wastelands Interactive (Łódź)

Praca stała Design

Wastelands Interactive – niezależne i wypełnione sympatycznymi ludźmi studio z Łodzi, poszukuje designera, który wesprze nasz zespół w tworzeniu gier na PC, konsole i urządzenia mobilne.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie mechanik gameplayowych
  • Tworzenie szczegółowej specyfikacji i dokumentacji projektu
  • Podejmowanie decyzji związanych z produktem
  • Systematyczna analiza produktów, branży gier, rynku i monitorowanie konkurencji
  • Definiowanie środków potrzebnych do realizacji założonych projektów
  • Bardzo dobra znajomość branży gier, przede wszystkim rynku gier mobilnych
  • Umiejętnosć pracy pod presją czasu
  • Wzorowa komunikacja z zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży gier
  • Co najmniej jeden ukończony, komercyjny projekt na stanowisku game designera

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unity w podstawowym stopniu
  • Zdolności narracyjne
  • Znajomość narzędzi raportujących i organizacyjnych np. Jira, Trello

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Aktualnie umowa o dzieło lub b2b.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Zobacz więcej ofert dla Wastelands Interactive

Data publikacji: 2018-10-18

Liczba zgłoszeń: 5

Ofertę obejrzano: 1626 razy