Praca w branży gier

Java Server Developer

dla Huuuge Games Sp. z o.o. w Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin

Praca stała Programowanie

Title

Huuuge Games – Jesteśmy globalnym, szybko rozwijającym się producentem i dystrybutorem gier typu free-to-play, którego misją jest umożliwienie milionom graczy wspólnej zabawy.

Dołącz do Huuuge Games i zajmij swoje miejsce przy tworzeniu jednej z najwspanialszych historii w dziejach gamingu. Zespół Huuuge skupia się na tworzeniu społecznych gier mobilnych oraz poszukuje ludzi, którzy kochają gry i marzą o zapewnieniu niezapomnianych doświadczeń milionom graczy na całym świecie.

To, co czyni nas wyjątkowymi, to nasza organizacyjna kultura i styl. Wyznajemy zasadę, że codzienna nauka oraz wspólna gra tworzą z nas wyjątkowy zespół. Ludzie skromni oraz głodni wiedzy są zawsze poszukiwani przez Huuuge Games. Chcesz zagrać z nami w Zespole Huuuge? Dołąc

Miejsce pracy: Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin

Twoje zadania:

  • tworzenie i wsparcie bezawaryjnych usług online dla gier z dużą liczbą dzienną graczy.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra umiejętność tworzenia oprogramowania serwerowego w Javie (J2SE),
  • doświadczenie w programowaniu sieciowym przy użyciu protokołu TCP / IP,
  • umiejętność debugowania / optymalizacji kodu,
  • skuteczność w wypełnianiu powierzonych zadań.

Zaskocz nas dodatkowymi atutami:

  • doświadczenie w programowaniu skalowalnych usług online w chmurze (Amazon Web Services),
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli źródeł (np.: SVN / GIT),
  • doświadczenie w pracy z technikami szyfrującymi i procedurami bezpieczeństwa w sieci,
  • doświadczenie w programowaniu pod systemem Linux,
  • doświadczenie zdobyte przy tworzeniu gier multiplayer.

A co otrzymasz w zamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet relokacyjny i pomoc w znalezieniu lokum,
  • elastyczne godziny pracy,
  • lekcje języka angielskiego lub polskiego w razie potrzeby,
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,
  • świeże owoce i zimne napoje każdego dnia,
  • słodycze w dniu Twoich urodzin,
  • czytniki Kindle z branżowymi e-bookami,
  • i oczywiście: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz wyjazdy i imprezy integracyjne.

Przyślij nam swoje CV w języku angielskim i stań się częścią Huuuge Games!
(Pamiętaj o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.)

By applying to Huuuge for this job, you agree to the Huuuge privacy policy available here. The controller of your data is the employer within the Huuuge group who is responsible for hiring the person according to the job post. Your data is being processed to review your application and to start and conclude the recruitment process, and we will continue to process your data in case of a potential legal claim related to the recruitment for the purpose of meeting such claim. Upon your consent, we will save your personal data in order to contact you regarding other job openings or opportunities after the position has been filled.

Data publikacji: 2019-04-11

Liczba wyświetleń: 733