Praca w branży gier

Tester Stażysta

dla VARSAV VR SA w Warszawa centrum lub zdalnie
opublikowane przez VARSAV Game Studios S.A.

Inne Testowanie

VARSAV VR S.A. jest firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, rynek NewConnect. Zajmujemy się produkcją autorskich gier komputerowych, konsolowych oraz AR / VR oraz inwestowaniem w zewnętrzne studia produkcyjne.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Stażysty ds. testów naszych gier, w tym głównej obecnie produkcji studia - Bee Simulator.

Główne zadania:
• testowanie gry pod kątem stabilności i wydajności
• zgłaszanie i weryfikacja błędów
• ścisła współpraca z programistami i grafikami

Profil idealnego kandydata:
• Pasjonat gier 😊
• Systematyczność i skrupulatność
• Spostrzegawczość i cierpliwość
• Zdolność analitycznego myślenia
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie z programowaniem lub w pracy jako tester bardzo mile widziane

Oferujemy:
• płatny staż
• możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
• innowacyjne projekty
• biuro w ścisłym centrum Warszawy oraz możliwość pracy zdalnej
• świetną atmosferę w pracy
• możliwości twórczego rozwinięcia swojego potencjału w innowacyjnej branży,
• wszelkie konieczne narzędzia i wsparcie firmy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: varsav@varsav.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data publikacji: 2018-04-23

Liczba wyświetleń: 1307