Praca w branży gier

Marketing Manager

dla MythicOwl w Warszawa
opublikowane przez MythicOwl

Praca stała Inne

MythicOwl, studio tworzące rozwijające gry komputerowe, poszukuje specjalisty w zakresie marketingu.

W swoim portfolio posiadamy gry mobilne skupione na pielęgnowaniu różnych kompetencji, a także projekt zrealizowany w technologii VR.

Obecnie pracujemy nad tytułami na PC - Trancelation i Hexologic. Hexologic pojawi się także na Nintendo Switch, iOS i Android.

Oferujemy twórcze i odpowiedzialne stanowisko.

Opis stanowiska pracy:
• Kontakt ze społecznością, mediami i dbanie o wizerunek firmy.
• Prowadzenie profili produktów z naszego portfolio na wiodących serwisach społecznościowych.
• Dbanie o status firmowej strony WWW.
• Współpraca przy przygotowaniu materiałów marketingowych.
• Współpraca przy wydawaniu gier na PC, iOS, Android i konsolach.
• Planowanie marketingu naszych gier.
• Praca na miejscu w biurze przy Rondzie Wiatraczna.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Bardzo dobra znajomość wiodących serwisów społecznościowych i serwisów powiązanych z grami.
• Bardzo dobre zorientowanie na rynku gier oraz wydawniczych różnicach regionalnych.
• Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie. Znajomość pozostałych języków będzie dodatkowym
atutem.
• Wysoka kreatywność i rzetelność.
• ‘Lekkie pióro’ i doskonała komunikatywność.

Oferujemy:
• Twórcze i odpowiedzialne stanowisko.
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem.
• Możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów opartych na oryginalnej mechanice i oprawie
wizualnej.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Program benefitów.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: praca@mythicowl.com.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2018-05-24

Liczba wyświetleń: 546