Praca w branży gier

User Acquisition Manager

dla Artifex Mundi w Katowice

Praca stała Inne

Artifex Mundi

Poszukujemy pracownika na stanowisko User Acquisition Manager do naszego zespołu Marketing F2P.

Jakie będą Twoje obowiązki?
• Planowanie i koordynacja kampanii reklamowych dla gier mobilnych
• Opracowywanie strategii pozyskiwania użytkowników i analiza konkurencji
• Monitorowanie i optymalizacja efektywności wykonywanych zadań
• Komunikacja z zespołami wewnętrznymi oraz mediacja z zewnętrznymi partnerami
• Generowanie raportów na temat przeprowadzonych kampanii marketingowych

Jakie mamy wymagania?
• 2 lata doświadczenia w pracy przy kampaniach marketingowych aplikacji mobilnych lub gier
• Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość koncepcji ASO i PPC
• Zmysł analityczny

Co będzie dodatkowym atutem?
• Rok doświadczenia w pracy przy marketingu gier free-to-play
• Doświadczenie w pracy przy kampaniach marketingowych na Facebooku
• Znajomość narzędzi atrybucji, Google Adwords, FB AdManager, Google Analytics

Co możemy Ci zaoferować?
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Pracę w zespole specjalistów gier free-to-play
• Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
• Elastyczne godziny pracy
• Budżet na szkolenia
• Firmowe wyjazdy na konferencje i warsztaty

Odezwij się do nas na praca@artifexmundi.com, jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca.

Prosimy o zamieszczenie w CV pierwszej lub obu klauzul zgody:
1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby prowadzonej przez Artifex Mundi S.A. rekrutacji
2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, które mogą być prowadzone przez Artifex Mundi S.A.

Data publikacji: 2019-08-02

Liczba wyświetleń: 740