Praca w branży gier

QA Lead

dla Swift Apps Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez SwiftApps

Praca stała Testowanie

Firma Swift Apps zajmuje się tworzeniem zaawansowanych gier mobilnych na platformy IOS oraz Android. Nasze produkty maja miliony pobrań i są cenione przez użytkowników na całym świecie

Opis stanowiska:

organizowanie i przeprowadzanie testów gier mobilnych
zarządzanie zespołem testerów
delegowanie zadań testerom i kontrolę ich realizacji.
tworzenie dokumentacji testów
przygotowywanie dokumentacji projektu
przygotowywanie procedur testowania
czuwanie nad jakością produktu
przygotowywanie sprzętu (telefonów i komputerów) do testowania

Wymagania:

minimum 2 lata doświadczenia jako QA Tester
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność kierowania zespołem
znajomość i obycie w grach mobilnych

Mile Widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w testowaniu gier mobilnych
znajomość środowiska Unity
znajomość systemu kontroli wersji GIT
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Data publikacji: 2018-05-09

Liczba wyświetleń: 305