Praca w branży gier

Business Development Manager

dla Vivid Games S.A. w Bielsko-Biała

Praca stała Inne

Vivid Games to wiodące polskie studio tworzące gry mobilne. Dzięki Real Boxing – naszej flagowej produkcji uważanej za najlepszą bokserską markę mobilną na świecie zdobyliśmy globalny zasięg i pewność, że jesteśmy gotowi dostarczać najwyższej jakości mobilną rozrywkę.

Jesteśmy studiem, w którym 80 osób z zaangażowaniem koncentruje się na misji tworzenia szalenie wciągających, wizualnie wybitnych gier mobilnych, które łączą graczy w chwilach rozrywki. Aby tworzyć takie gry podejmujemy kreatywne wyzwania, celujemy wysoko i dążymy do perfekcji. Naszą wizją jest bycie światowej klasy studiem developerskim z docenionymi i odnoszącymi komercyjne sukcesy tytułami.

Aktualnie pracujemy intensywnie nad bardzo ekscytującymi projektami, które planujemy wydać w 2018 roku jak nasze własne gra akcji – Metal Fist i strategiczna gra akcji Space Pioneer czy doskonale zbalansowana gra wyścigowa Gravity Rider pozyskana do portfolio w ramach programu wydawniczego. Wszystkie tytuły prezentują wysokie walory produkcyjne i wzrastające metryki.

Rozwijamy również rosnącą liczbę innowacyjnych technologii, które wzmacniają atrakcyjność naszych tytułów w obszarach monetyzacji, rozgrywki wieloosobowej i QA.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Obowiązki:

  • Utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi firmy.
  • aktywne poszukiwanie nowych partnerów w zakresie monetyzacji reklamowej,
  • przygotowywanie materiałów sprzedażowych i prezentacji,
  • uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych,
  • research rynku i narzędzi/usług sprzedażowych,
  • tworzenie i rozwijanie bazy danych klientów,
  • negocjacje warunków współpracy z klientami. Nadzorowanie procesu podpisywania umów,
  • możliwość pracy zdalnej.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie budowaniu relacji biznesowych,
  • własna sieć kontaktów z deweloperami gier,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziane znajomość rynku reklam mobilnych,
  • umiejętności analityczne potrzebne do przygotowania prognoz sprzedażowych i ewaluacji potencjału klientów.

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu w rozwijającej się branży,
  • konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie,
  • (turbo) dynamiczne otoczenie oraz kreatywną atmosferę pracy,
  • wysoko postawione cele i niezależność w ich realizacji,
  • nowoczesne, dobrze zlokalizowane i wyposażone biuro,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie aktywności sportowej,
  • codzienne śniadania, świeże owoce i kawę,
  • elastyczne godziny pracy.

Czekamy na Twoje CV - careers@vividgames.com

Data publikacji: 2018-05-15

Liczba wyświetleń: 172