Praca w branży gier

Grafik 3D

dla MythicOwl w Warszawa
opublikowane przez MythicOwl

Praca stała Grafika i animacja

MythicOwl, studio tworzące rozwijające gry komputerowe, poszukuje doświadczonego grafika 3D do najnowszego projektu studia na konsole i PC. Kandydat będzie miał okazję współpracować przy przygotowaniu modeli 3D elementów świata i bohaterów gry.

Wymagania:
• Doświadczenie w modelowaniu 3D poparte solidnym portfolio
• Umiejętność tworzenia stylizowanych i oszczędnych w poligony modeli
• Mile widziana umiejętność przygotowania riggów do animacji

Opis stanowiska pracy:
• Przygotowywanie stylizowanych modeli lo- i mid-poly: elementów scenografii, przedmiotów i postaci
• Przygotowywanie do wykonanych modeli poprawnych map UV
• Wsparcie przy przygotowaniu trójwymiarowych efektów specjalnych
• Wsparcie przy tworzeniu materiałów promocyjnych gry

Oferujemy:
• Twórcze i odpowiedzialne stanowisko
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
• Możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów opartych na oryginalnej mechanice, oprawie i designie świata gry
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę na miejscu w studio w Warszawie
• Program benefitów

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres: praca@mythicowl.com.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2018-07-24

Liczba wyświetleń: 2096