Praca w branży gier

Junior 2D UI/HUD Artist

dla Flying Wild Hog w Kraków
opublikowane przez Anna Gródek

Praca stała Grafika i animacja

Flying Wild Hog Cracow

We Flying Wild Hog stworzyliśmy gry Shadow Warrior 1 i 2 , Hard Reset oraz Juju . Firma ma już 9 lat, ale nadal prężnie się rozwijamy.
Mamy dwa biura: w Warszawie i w Krakowie i jest nas w sumie setka.

W krakowskim oddziale poszukujemy profesjonalisty na stanowisko 2D UI/HUD Artist

Główne zadania:

  • Zaprojektowanie elementów GUI,
  • Przygotowywanie grafik do wykorzystania w interfejsie,
  • Prototypowanie i testowanie zaprojektowanego GUI,
  • Ścisła współpraca z designerami podczas procesu twórczego.

Wymagania:

  • Dostosowanie się do istniejącej estetyki projektu,
  • Bardzo duże zdolności plastyczne oraz kreatywność,
  • Znajomość obsługi Unreal Engine 4 to duży plus.

Oferujemy:

  • Pracę przy bardzo ciekawym projekcie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie i regularne pensje,
  • Luźne godziny pracy (core hours 12:00-16:00, 40 godzin w tygodniu)
  • Rozwój w bardzo doświadczonym zespole.

Siedziba firmy jest zlokalizowana na Dębnikach w Krakowie, przy ulicy Zduńskiej 18.
Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV oraz portfolio na adres jobs@flyingwildhog.com lub zgloszenie kandydatury przez serwis skillshot.pl

Data publikacji: 2018-05-25

Liczba wyświetleń: 678