Praca w branży gier

Programista Gier C/C++

dla Nordcurrent Warsaw w Warszawa

Praca stała Programowanie

“Nordcurrent” jest międzynarodowym producentem oraz wydawcą gier komputerowych. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie produkuje oraz wydaje gry mobilne, z których najbardziej znana jest „Cooking Fever“, pobrana przez więcej niż 200 milionów użytkowników z całego świata. Inne znane serie gier to: „Sniper Arena“, „Happy Cafe", łącznie studio wydało ponad 50 gier na różne platformy. Nordcurrent zatrudnia ponad 200 osób, główna siedziba firmy znajduje się w Litwie.

Poznaj nas bliżej na www.nordcurrent.com

Nordcurrent Warsaw poszukuje kandydatów do pracy w oddziale w centrum Warszawy na stanowisko

PROGRAMISTA GIER C/C++

Opis stanowiska:
• Programowanie gier.

Wymagania:
• Dobra znajomość C/C++,
• Autentyczna pasja do gier i ich tworzenia.

Mile widziane:
• Znajomość języków Objective-C i Java, Znajomość platformy Android,
• Znajomość ActionScript,
• Umiejętności w zakresie programowania z użyciem DirectX i/ lub Open GL,
• Podstawy znajomości algorytmów i struktur danych,
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Pracę w biurze,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Playroom.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: jobs@nordcurrent.com
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2018-12-03

Liczba wyświetleń: 1592