Zgłoszeń:
5

Junior Level Designer

dla QubicGames S.A. (Warszawa)

Praca stała Design

Firma QubicGames to producent oraz wydawca gier komputerowych działający na rynku od 2004 roku. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch, komputery PC / Mac.
Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Level Designer

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:
-samodzielności, wykazywanie inicjatywy
-kreatywności, otwartego umysłu

Obowiązki:
-tworzenie scen i przygotowanie gameplayu na podstawie wytycznych
-implementacja assetów wraz z optymalizacją ich ułożenia

Mile widziane:
-Doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
-Znajomość silnika Unity
-Wielodyscyplinarność

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
-Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonego zespołu
-Gwarancję stabilnego zatrudnienia w długiej perspektywie czasowej
-Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z opisem zrealizowanych projektów na adres jobs@qubicgames.com . W tutule prosimy wpisać [JLD Skillshot] a także imię oraz nazwisko.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Poniższa klauzula jest dobrowolna:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Zobacz więcej ofert dla QubicGames S.A.

Data publikacji: 2018-07-12

Liczba zgłoszeń: 5

Ofertę obejrzano: 1098 razy