Praca w branży gier

Optymalizacja i mapowanie obiektów 3D

dla Umeo Studios w Toruń

Zlecenie Grafika i animacja

Główne zadania:

  • optymalizacja siatek obiektów z middle poly do low poly
  • mapowanie obiektów low poly

Oczekujemy:

  • zachowania estetyki w topologii siatek obiektów
  • przemyślanego i oszczędnego rozkładania siatek uv
  • w formie portfolio: przykładu siatki obiektu i mapowania

Portfolio prosimy przesyłać na adres: praca@umeo.pl
Dziękujemy za nadesłane aplikacje, odezwiemy się do wybranych osób.

Do aplikacji prosimy dodać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Umeo Studios moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Usunięcia lub zmiany danych można dokonać wysyłając wiadomość e-mail na adres: praca@umeo.pl

Data publikacji: 2018-06-15

Liczba wyświetleń: 431